piątek, 9 października 2009

Żyję


Byłem ostatnimi czasy trochę zapracowany, co da się zauważyć, patrząc na datę ostatniego wpisu. Co prawda festiwal za mną, ale to wcale nie oznacza, że pracy zrobiło się mniej. Z jednej strony jest czas podsumowań, sprawozdań, rozliczeń i masa papierkowej roboty pofestiwalowej. Z drugiej - sprzątanie (chyba do końca roku będziemy ogarniać nasze biuro po festiwalu). Po trzecie - kolejne wyzwania. Ot choćby dziś nadaliśmy przesyłkę do Portugalii - na festiwalu komiksowym w Amadorze pokażemy wystawę polskiego komiksu. Jakieś 60 ram pełnych prac, w znakomitej większości oryginalnych.

A na zdjęciu - No107, czyli didżej, który rewelacyjnie grał na festiwalowej imprezie w klubie Wytwórnia oraz figurka, jaką dostał Adam Radoń (dyrektor MFKiG) otrzymując od ŁSSE tytuł "Hellboya łódzkiej kultury".

10 komentarzy:

 1. było super. ja jeszcze nie mogę dojść do siebie choć minął już tydzień. wielkie dzięki za tę imprezę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Festiwal był bardzo udany - rozwija się, napina muskuły i dojrzewa! Tyle miłego...

  Wystawa w Amadorze, w ubiegłym roku Lucca... szkoda, że nigdzie nie będzie relacji z tej wystawy, bo z wystawy we Włoszech nie było (jakichkolwiek innych informacji również). Dzięki uprzejmości Wojtka Birka i wielogodzinnemu poszukiwaniu zdjęć w necie przekonałem się, że faktycznie polska ekspozycja miała miejsce. Czy tym razem będzie lepiej? Twoje słowa "pokażemy wystawę polskiego komiksu" bez listy nazwisk i bez informacji o tym festiwalu zapowiadają ponownie posuchę informacyjną. Nie kumam, dlaczego takich newsów i relacji z tych wydarzeń nie ma na stronie Festiwalu?

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluje medalu Piku! I podziwiam zorganizowanie!
  robi

  OdpowiedzUsuń
 4. @Andrzeju - wystawa w Lucce jest dobrze obfotografowana, mamy tez z niej filmy. Jedyne czego nie mamy, to czas, zeby zrobic z tym porządek i wrzucic do sieci. Ale to sie na pewno stanie. Info o wystawie w Amadorze juz szykujemy i niebawem trafi do netu.

  @robi - dzieki. Nastepnym razem przyjedz na dluzej please!

  OdpowiedzUsuń
 5. @Człowieku Potasie - dzięki za dobre słowo :) Polecam najnowszy "Przekrój" - w tekście o festiwalu piszą dobrze o twoim komiksie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Trochę mnie uspokoiłeś:) Szkoda jednak, że foto/info o Lucca nie trafiło do obiegu w czasie
  rzeczywistym, czyli w listopadzie ubiegłego roku. Może jakieś media by łyknęły temat a tego nigdy za wiele.

  OdpowiedzUsuń
 7. 100 lat! 100 lat! szczęścia, zdrowia i komiksów.

  OdpowiedzUsuń
 8. Piku szczęścia zdrowia i zapału na milion festiwali! w dniu urodzin z całego serca, KasioBasie

  OdpowiedzUsuń
 9. Dzięki za pamięć i życzenia. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. spoko, biorę ze sobą aparat, notes i ołówek- wszystko spiszę i po powrocie z Amadory upublicznię.

  pzdr

  OdpowiedzUsuń