poniedziałek, 29 czerwca 2009

Wideo promo

Dziś krótko. Jeśli coś mało składnie będzie to: przyznaję piłem - przepraszam pardon (z czego to cytat?). Imieninki wypadły mi akurat 29 czerwca w tym roku. Przy okazji - wszystkim znajomym Pawłom i Piotrom z okazji ich święta tradycyjne "skocz do sklepu po następną" przesyła pamiętający imiennik (od bierzmowania mam Paweł, więc nie ma tu lipy, że Pawłom nie mogę życzyć jako ich imiennik).

Gdy pisałem o wyjeździe z kumplami nad jezioro zapowiadałem garść filmów. W ferworze wypoczynku skręciliśmy to i owo, więc od czasu do czasu coś wrzucimy na Youtube'a. Na ten przykład powstało kilka nowelek w zamyśle przeznaczonych do promowania bloga Pik i Robi. Oto pierwsza z nich. Cola, popcorn i oglądamy:Osobom wybierającym się na Open'era do Gdyni polecam odszukanie stoiska promocyjnego Łodzi. Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, w tym... A, to niespodzianka, ale po darmowych fliperach, które objechały pół Polski promując nasze starania o tytuł Europejskiej Stolicy Kultury w 2016 roku nadszedł czas na pokazanie czegoś nowego. Poza tym jak zwykle ciała zmęczone oczekiwaniem na kolejnych artystów będzie można złożyć na wygodnych pufach. I zaproszenia na łódzkie imprezy festiwalowe będą (na festiwal komiksu też).

2 komentarze:

  1. No dobrze, wideo promo popcorno bueno, ale blog ów pół miesiąca milczy, więc jak?

    OdpowiedzUsuń
  2. Spokojnie. Zamysł jest taki, żeby właśnie tak średnio co pół miesiąca wrzucać nową planszkę (no, chyba że materiału zrobi się tak dużo, że przyspieszymy).

    OdpowiedzUsuń